O nás

Firma LMC vznikla na prelome rokov 1992 a 1993 a patri medzi najstaršie a najetablovanejšie firmy svojho druhu na slovenskom trhu. Od svojho založenia sa orientuje na dodávky vysokokvalitných prídavných zváracích materiálov a zariadení spoločnosti voestalpine Boehler Welding.

Spoločnosť v úzkej kooperácii s výrobcom nielen distribuuje zváracie materiály, ale najmä sa spolupodieľa na technologických riešeniach problémov zvárania individuálnych klientov.

Od roku 2007 spoločnosť LMC rozšírila portfólio produktov o ponuku oteruvzdorných naváraných plechov typu ABRAPLATE MTC (Metal Twin Coated). Spoluprácou s výrobcom EURODUR sme rozšírili typové portfólio oteruvzdorných naváraných plechov o špeciálne, na mieru vyrábané plechy, špeciálne oteruvzdorné odliatky a stavebnicové odliatky na báze kombinácie bielej liatiny a mangánu.

Svoju pozíciu, počas takmer 30 rokov existencie, si vydobyla proklientskou orientáciou, spoľahlivosťou a najmä permanentnou kvalitou dodávaných produktov. Vytvorené obchodné partnerstvá pretrvávajú dekády, napriek pomerne rozsiahlym zmenám na trhu za dané obdobie.

Sme nesmierne vďační našim doterajším klientom za dôveru a vzájomne výhodnú spoluprácu.

Spoločnosť LMC Slovakia spol.s r.o. sídli od svojho založenia v bratislavskej mestskej časti Devín, na Kremeľskej ulici č. 21-23, kde má svoje administratívne i skladové centrum. (viď mapa v časti kontakt)